Home › Forums › Astrocorner › diwaterstofoxide in ons voedsel!
Tags: grapje
- Dit onderwerp bevat 13 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 9 jaren, 10 maanden geleden door Monique.
-
AuteurBerichten
-
8 maart 2015 om 07:58 #64920Martin SchoenmakerDeelnemer
Zag zojuist dit op Facebook gedeeld worden. Ik ben benieuwd of het opgepakt wordt door de gezondheidsfreaks. Het is toch schandelijk al dat diwaterstofoxide (ook oxidaan genoemd) in ons eten!
Naar het schijnt is ons kraanwater er vooral mee vervuild!
😉
8 maart 2015 om 22:17 #64931MoniqueSleutelbeheerderDan heb ik nog veel schokkendere informatie. Wel eens van Monsanto gehoord? Wereldwijd proberen grote zaadbedrijven de macht over onze groente te krijgen. Zo zegt Monsanto, een Amerikaanse multinational, dat ze een broccoli hebben uitgevonden die makkelijker te oogsten is. Monsanto, producent van bestrijdingsmiddelen, genetisch gemodificeerde gewassen en ’s werelds grootste zaadbedrijf wil de rechten van deze broccoli exclusief claimen, oftewel patenteren.
Deze methode is omstreden, wetenschappers en politici maken zich zorgen. Wat betekent het voor onze voedselzekerheid als multinationals de baas worden over onze groente? Zembla onderzoekt de Monsanto methode.
Dit is echt niet fris hoor. Jaren geleden waren er al verontrustende berichten over Monsanto op sites als Niburu enzo. Ook over die kankerverwekkende bestrijdingsmiddelen van Roundup. Als men op straat aan willekeurige mensen vroeg of ze wel eens van Roundup en hun producten gehoord hadden, haalden ze hun schouders op. Het lijkt allemaal zo mooi, alles onkruidvrij.
Quote: Monsanto, marktleider in genetisch gemodificeerde gewassen en producent van bestrijdingsmiddelen, is
8 maart 2015 om 22:30 #64933MoniqueSleutelbeheerder10 maart 2015 om 20:07 #64989rudievDeelnemerMonsanto was afgelopen weken nog 2x bij zembla:
De gen-tech lobby: http://www.npo.nl/zembla/25-02-2015/VARA_101372908
De Monsanto methode: http://www.npo.nl/zembla/04-03-2015/VARA_101372907De eerste docu gaat over hoe gen-tech de landbouw in argentini
11 maart 2015 om 15:03 #65004Martin SchoenmakerDeelnemerDe openingspost was satirisch bedoeld he!? Zoek maar eens op diwaterstofoxide…
Of moet ik dat Monsanto verhaal ook satirisch zien? Nee toch?
11 maart 2015 om 18:06 #65011rudievDeelnemerWat? Ik heb heel de dag voor de subway gestaan met een groot uitgeprintte poster van jouw plaatje!
En ja, diwaterstof maakt H2 en monoxide is een O… dat was wel duidelijk. 🙂
13 maart 2015 om 20:42 #65106MoniqueSleutelbeheerderOh, dat had ik niet door ‘stoute’ Martin 😉
Dus ik ben in het ootje genomen (haha) Ik eet nooit broodjes “fresh” bij Subway. Was dat wel het geval, dan had ik dat meteen uitgezocht en had ik smakelijk met je meegelachen.Monsanto is niet satirisch bedoeld. Ik heb er geen woorden voor waar die praktijken naar gaan leiden.
Ik maak wel vaak de opmerking dat we weer foute Monsanto broccoli met lange stronk gaan eten.
Wat een ramp als Monsanto alle patenten van de wereld heeft op zaden en onkruidverdelgers. Wij maar naar boven kijken en berekenen hoe lang de aarde/mens nog te gaan heeft.
16 maart 2015 om 21:39 #65180rudievDeelnemerGisteren had je VPRO tegenlicht ‘digitaal voedsel’ waar het ook nog over biologisch telen ging. Hierin werd nog eventjes Farmland LP genoemd, een instelling dat land opkoopt en omtovert naar biologisch en duurzaam telen. Hoe minder spullen een boer gebruikt hoe meer hij kan verdienen. Binnen 5 jaar zijn de boeren winstgevend en verdienen ze meer dan boeren die allerlei genetisch gemanipuleerde gewassen met bestrijdingsmiddelen gebruiken. Dit mede door een betere oogst en hogere prijs wat de consument betaalt voor het labeltje biologisch.
http://tegenlicht.vpro.nl/afleveringen/2014-2015/digitaal-voedsel.htmlMonsanto gaat zelfs zo ver dat als je googlet op monsanto je altijd deze advertentie krijgt:
Monsanto facts and myths – monsantoblog.eu?
Adv. http://www.monsantoblog.eu/?
Monsanto facts and myths Farming and AgricultureNouja, het mag duidelijk zijn dat de myths en facts bij monsanto zelf vandaan komen, gevalletje wij van wc-eend adviseren dc-eend.
17 maart 2015 om 17:10 #65214MoniqueSleutelbeheerderMooie aflevering van tegenlicht Ruud. Die Monsanto link werkt even niet, maar via via kwam ik op deze site
http://monsantoblog.eu/wp-content/uploads/2014/06/Monsanto-Fabels-en-Feiten_NL.pdf
Inderdaad een gevalletje wij van wc-eend.
Punt 3 – ‘Volgens Monsanto heeft iedereen het recht om zelf te kiezen’
Dat klinkt plausibel, maar als Monsanto alle patenten op de zaden heeft (wereldwijd), wat valt er dan nog zelf te kiezen?
18 maart 2015 om 19:18 #65250rudievDeelnemerJa die link verwijst gewoon naar monsantoblog.eu , maar om de
21 maart 2015 om 11:22 #65366rudievDeelnemerDe kogel gaat eindelijk door de kerk:
Onkruidverdelger Roundup mogelijk kankerverwekkend
http://www.ad.nl/ad/nl/4560/Gezond/article/detail/3918828/2015/03/21/Onkruidverdelger-Roundup-mogelijk-kankerverwekkend.dhtmlHet spul wordt dit jaar ook verboden voor particulieren en in 2017 ook voor bedrijven:
http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/terras-onkruidvrij-maken-met-roundup-2015-mag-dat-niet-meer
http://www.bionext.nl/consument-zakelijk/verkoop-roundup-aan-particulieren-wordt-verboden22 maart 2015 om 20:14 #65412MoniqueSleutelbeheerderHet feit dat er steeds meer over gesproken wordt zegt al genoeg.
Ik heb ook nog een link gevonden die de moeite waard is om door te spitten.
http://www.buitenbant.nl/genetische-manipulatieDaar kun je ook weer verder klikken om de geschiedenis van Monsanto lezen.
Wie is Monsanto
Monsanto is, net als de andere bedrijven, van oorsprong een zwaar chemiebedrijf. Oorspronkelijk produceerde het Agent Orange, PCB’s en werkte mee aan de ontwikkeling van de atoombom. In de VS voerde het een agressieve campagne voor synthetisch groeihormoon, dat zeer schadelijk is voor de gezondheid van koeien en mensen. Sinds begin jaren ’90 richt Monsanto zich exclusief op industri24 maart 2015 om 12:19 #65447rudievDeelnemerAls ik dit zo weer lees dan kookt mijn bloed weer even en stijgt de hekelgraadmeter voor monsanto weer. 🙂
24 maart 2015 om 19:52 #65480MoniqueSleutelbeheerderJa Ruud, we moeten toch eten, maar hier houd ik een vieze nasmaak aan over. Machteloos eten we een eind aan de beschaving.
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.