1 oktober 2020

MinutePhysics’ lijstje van beste wetenschap online

De korte, maar oh zo leerzame video’s van MinutePhysics kennen we ondertussen wel. Ik maak daar graag en regelmatig gebruik van om onderwerpen over natuur- en sterrenkunde aan de orde te stellen. Maar dit keer heeft ‘ie wel een aparte video, want daarin somt hij een heleboel van z’n favoriete websites op die over wetenschappen gaan. Onder de video staat een lijst met al die sites, handig nietwaar?

Big Red Button – http://inception.davepedu.com xkcd – http://xkcd.com/1131/ xkcd what if? – http://what-if.xkcd.com/3/ Saturday Morning Breakfast Cereal – http://www.smbc-comics.com/index.php?… Empirical Zeal – http://www.empiricalzeal.com/ Sean Carroll – http://www.preposterousuniverse.com/b… Terry Tao – http://terrytao.wordpress.com/2012/12… It’s Okay To Be Smart – http://www.itsokaytobesmart.com/post/… I ¶#@*ing Love Science –https://www.facebook.com/IFeakingLove… NASA Astronomy Picture of the Day –http://apod.nasa.gov/apod/astropix.html Radiolab – http://www.radiolab.org/2012/dec/17/s… HyperPhysics – http://hyperphysics.phy-astr.gsu.edu/… The Scale of the Universe – http://htwins.net/scale2/ The Character of Physical Law –http://research.microsoft.com/apps/to… Fake Science – http://fakescience.tumblr.com/post/12…Youtube ChannelsVeritasium – http://www.youtube.com/user/1veritasium Sixty Symbols – http://www.sixtysymbols.com/ Periodic Videos – http://www.periodicvideos.com/ Crash Course – http://www.youtube.com/user/crashcourse The Brain Scoop – http://www.youtube.com/thebrainscoop Smarter Every Day – http://www.youtube.com/destinws2 Vi Hart – http://www.youtube.com/vihart George Hart – https://www.youtube.com/channel/UCTl0… Numberphile – http://www.numberphile.com/ Vsauce – http://www.youtube.com/user/Vsauce TED-Ed – http://www.youtube.com/teded MinuteEarth – http://www.youtube.com/user/minuteearth

Bron: It’s OK to be Smart.

Speak Your Mind

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.